Terminarz

Hala "NOWA"
09:15 Grupa A – WSD Kielce – Marianie Lublin 3:0
09:30 Grupa B – Salezjanie Kraków – Chrystusowcy Poznań 3:0
09:45 Grupa C – WSD Zamość-Lubaczów – WSD Sandomierz 1:0
10:00 Grupa A – Franciszkanie Łódź – WSD Elbląg 3:0
10:15 Grupa B – WSD Gdańsk – Redemptoris Mater Warszawa 2:1
10:30 Grupa C – WSD Łódź – PWSD Gniezno 0:3
10:45 Grupa A – WSD Kielce – Franciszkanie Łódź 1:1
11:00 Grupa B – Salezjanie Kraków – WSD Gdańsk 4:0
11:15 Grupa C – WSD Zamość-Lubaczów - WSD Łódź 3:1
11:30 Grupa A – Marianie Lublin – WSD Elbląg 1:1
11:45 Grupa B – Chrystusowcy Poznań - Redemptoris Mater Warszawa 2:0
12:00 Grupa C – PWSD Gniezno – WSD Sandomierz 0:1
12:15 Grupa A – WSD Kielce – WSD Elbląg 4:0
12:30 Grupa B – Salezjanie Kraków - Redemptoris Mater Warszawa 1:1
12:45 Grupa C – WSD Zamość-Lubaczów – PWSD Gniezno 5:0
13:00 Grupa A – Franciszkanie Łódź – Marianie Lublin 0:0
13:15 Grupa B – Chrystusowcy Poznań – WSD Gdańsk 0:1
13:30 Grupa C – WSD Sandomierz – WSD Łódź 0:1

14:00 1/8 Franciszkanie Łódź - WSD Sandomierz 2:0
14:15 1/8 Salezjanie Kraków - MWSD Lublin 1:0
14:30 1/8 WSD Zamość-Lubaczów - WSD Gdańsk 2:1
14:45 1/8 WSD Kielce - WSD Radom 1:0

15:00 1/4 Franciszkanie Łódź - Redemptoryści 1:0
15:20 1/4 Salezjanie Kraków - WMSD Warszawa 2:0
15:40 1/4 WSD Zamość-Lubaczów - WSD Tarnów 1:1 k. 2:0 
16:00 1/4 WSD Kielce - WSD Drohiczyn 2:0

16:30 1/2 Salezjanie Kraków - WSD Zamość-Lubaczów 1:1 k. 2:1
17:00 1/2 WSD Kielce - Franciszkanie Łódź 4:1

17:30 WSD Zamość-Lubaczów - Franciszkanie Łódź 4:2

18:00 WSD Kielce - Salezjanie Kraków 1:1 k. 1:2
Hala "STARA"
09:15 Grupa D – WSD Radom – WSD Drohiczyn 0:0
09:30 Grupa E – WMSD Warszawa – WSD Toruń 3:1
09:45 Grupa F – WSD Tarnów – WSD Przemyśl 3:0
10:00 Grupa D – WSD Łomża – Redemptoryści 1:2
10:15 Grupa E – Misjonarze Wincentego a Paulo – WMSD Wrocław 0:1
10:30 Grupa F – Misjonarze Klaretyni – MWSD Lublin 0:4
10:45 Grupa D – WSD Radom – WSD Łomża 1:1
11:00 Grupa E – WMSD Warszawa – Misjonarze Wincentego a Paulo 0:0
11:15 Grupa F – WSD Tarnów - Misjonarze Klaretyni 4:0
11:30 Grupa D – WSD Drohiczyn – Redemptoryści 2:2
11:45 Grupa E – WSD Toruń - WMSD Wrocław 1:2
12:00 Grupa F – MWSD Lublin – WSD Przemyśl 0:0
12:15 Grupa D – WSD Radom – Redemptoryści 1:1
12:30 Grupa E – WMSD Warszawa - WMSD Wrocław 3:1
12:45 Grupa F – WSD Tarnów – MWSD Lublin 2:0
13:00 Grupa D – WSD Łomża – WSD Drohiczyn 
13:15 Grupa E – WSD Toruń – Misjonarze Wincentego a Paulo 
13:30 Grupa F – WSD Przemyśl – Misjonarze Klaretyni 

13:45 1/8 WSD Drohiczyn - WMSD Wrocław
14:00 1/8 WSD Tarnów - Misjonarze a Paulo
14:15 1/8 WMSD Warszawa - WSD Przemyśl
14:30 1/8 1Redemptoryści - Chrystusowcy Poznań

14:45 ¼ turnieju pocieszenia WSD Elbląg-WSD Łomża
15:00 ¼ turnieju pocieszenia Redemptoris Mater-Marianie Lublin
15:15 ¼ turnieju pocieszenia WSD Łódź-PWSD Gniezno
15:30 ¼ turnieju pocieszenia WSD Toruń-Misjonarze Klareryni
15:45 ½ turnieju pocieszenia 
16:00 ½ turnieju pocieszenia 
16:15 Mecz o 3 
16:30 finał turnieju pocieszenia
Copyright ©2019 Mistrzostwa Polski WSDiZ, All Rights Reserved.